Вступне слово від засновника Томаса Ліделла
Поширене питання: "О, ти знаєш жестову мову! Тоді ти можеш говорити з глухими людьми в Австралії та в Америці? "Ні, не можу! Кожна країна має свою жестову мову. Так само як і свою національну розмовну мову. Інакше не буде великої потреби в нашому веб-сайті spreadthesign.com.
Як заявила королева Швеції під час запуску spreadthesign.com в кінці березня 2009 року:
“Уявіть, якби ми мали змогу всі глухих дітей об'єднати однією мовою у всьому світі, свого роду Есперанто. Але, звичайно, через різні культури, це залишається просто мрією”
Коли я подавав заявку на цей проект, я хотів зібрати жести з усіх європейських країн і представити їх / зробити їх доступними на нашому сайті. Жестова мова розвивається глухими користувачами, тому ми не можемо і не будемо винаходити нові жести у spreadthesign.com.
Spread the sign було міжнародним проектом ЄС на 2012-2015 роки під впливом Леонардо да Вінчі та
"навчальної програми" , під керівництвом мережі Леонардо. В цьому проєкті ми поширили партнерство, записали жести, так що кожна мова має 15 000 слів, і ми зробили багато інформаційних поїздок в кожній країні. ЄС та Леонардо з їхніми ресурсами дав нам можливість показати нашу спроможність підвищити професійну освіту для глухих учнів та студентів для членів-партнерів Spread the sign.
Наш проект, як і будь-який інший проект, під постійним наглядом нашого національного агентства. Позитивним моментом такого нагляду є те, що вони також дають нам цінний відгук щодо наших різних звітів, які ми надсилаємо їм. У заключних звітах наших проектів ми отримали аналіз від Університету Оребро, Швеція, та їх Департаменту освіти глухих. Вищевказаний аналіз можна завантажити на цій сторінці.
Ось посилання на комісію та наше національне агентство, де ви можете знайти додаткову інформацію.
http://ec.europa.eu/education/lifelong-learning-programme/doc82_en.htm
http://www.programkontoret.se
Цей аналіз, замовлений Європейською Комісією та зроблений консультаційною компанією ICF GHK в Лондоні 2011 року. Він розказує про проект, цілі, підхід, інноваційні аспекти, результати, наслідки, фактори успіху та сталість.
Аналіз для завантаження
2008 | 2010 | 2015
Звіт ЄС для завантаження
2011