Spreadthesign - міжнародний словник, в якому ми хочемо, щоб усі жестові мови світу стали доступними.

На початку цей проект був зроблений з метою покращення мовних навичок наших студентів, які виїжджають за кордон на практику.

У період з 2006 по 2010 рік ми додали слова та відео в декількох професійних напрямків у словник.

У 2012 році ми покращили функції та додали більше мов, а також більше слів для перекладу, доступних для всіх партнерів. SpreadTheSign також поповнився реченнями, а не лише окремими словами/жестами.

Між 2012 та 2015 роками ми додали ще більше матеріалу до нашої бази даних - 15 000 жестів / слів для кожної мови. Ми також додавали малюнки до деяких слів.

Між 2015 і 2018 роками ми провели роботу щодо якості, в якій ми виправили попередні помилки. Ми також створили новий веб-сайт із новими функціями, наприклад, функцією мапи. Ці роки ми також працювали над залученням нових мов.

Ми постійно розширюємо наше партнерство з новими країнами та новими спонсорами цього безкоштовного веб-інструменту. Кожна представлена ​​країна має свою команду, відповідальну за свою мову на цьому веб-сайті. Якщо вони самі не є фахівцями, то вони зобов'язані підключати експертів жестової мови для корегування. З національними командами легко звертатися за допомогою коментарів або пропозицій.

SpreadTheSign допомагає тисячам людей щодня знаходити жести, які вони шукають. Ми також маємо мобільні додатки для смартфонів і планшетів з назвою 'Spread signs'.

МУЛЬТИВАЛЬНИЙ СЛОВНИК ЖЕСТОВИХ МОВ: "SPREADTHESIGN"
Альпен-Адрія-університет Клагенфурт, Австрія - 2015 рік
Download

Ви хочете зв'язатися з вашою країною та організацію щодо цієї документації?
Будь ласка, напишіть Thomas Lydell (Томас Лідел) - thomas.lydell@signlanguage.eu +46721765145

Дякую за використання spreadthesign.com, продукту від некомерційної асоціації "Європейський центр жестових мов".

Слідкуй за нами в соціальних мережах:
Facebook | Instagram